top of page
  • Qendra e Shëndetit

Smoothie me pjeshkë dhe dredhëza

Ky smoothie freskues i bërë me pjeshkë dhe dhredhëza nuk është vetëm i shëndetshëm , por edhe super i shijshëm e dhe i shpejtë për t’u përgatitur - perfekt për verën!


Përbërësit për dy porcione:


● 2 pjeshka (të qeruara)

● 200 gr dredhëza

● 1 banane

● Chips kokosi (sipas dëshirës)

● pak limon me levozhg (vetem nese limoni eshte BIO)

● uje sipas deshires


Përgatitja:


● te gjithe perberesit te bluhen ne blender per 45 sekonda

● Shijoni smoothien të ftohur.

7 Ansichten0 Kommentare

Ähnliche Beiträge

Alle ansehen

コメント


bottom of page