top of page
  • Qendra e Shëndetit

Ve të fërguara me kungullesh e barishta

I thjeshtë i shijshëm - fantastik! Si messhujtë apo mëngjes.


Përbërësit për 2 porcion:

  • 2 ve fshati

  • 1/2 kungullesh - e coptuar

  • pak spec të djegës

  • barishta - p.sh. ,agdanoz, bërzillok

  • krip himalaje

  • gjalpë


Përgatitja:

  • ngroh gjalpin në një tigan

  • shto kungulleshën dhe specin e djegës dhe fërgoni per 2 min

  • shto vet dhe barishtat

Shënim:

Shijoni me bukë te thekur - p.sh. me bukën tonë me fara chia e karrotë!


70 Ansichten0 Kommentare

Ähnliche Beiträge

Alle ansehen

Kommentare


bottom of page