top of page
  • Qendra e Shëndetit

Miks farash për sallata

Aktualisiert: 31. Aug. 2021

Një kombinim fantastik që pasuron sallaten tuaj me shume vlera tjera ushqyese si vitamina e minerale - sigurtë!


Përbërësit:

  • Fara luledielli

  • Fara kungulli

  • Fara sesami

  • Fara chia

Përgatitja:

  • Farat e lulediellit, kungullit dhe sesamit te fergohen ne nje ene pa vaj

  • Te gjitha farat te lihen të ftohen ne nje pjate

  • Pastaj hudhni farat Chia dhe te gjitha se bashku te perzihen mire

  • Te gjitha farat hudheni ne nje ene qelqi

185 Ansichten0 Kommentare

Ähnliche Beiträge

Alle ansehen

コメント


コメント機能がオフになっています。
bottom of page