top of page
  • Fisnik Komoni

Muslimix me kos dhe banane

I shpejtë dhe gjithmonë i suksesshëm - edhe për pushim.


Përbërësit për 2 porcione:

  • 2 banane organike - qëruar dhe prerë ne feta

  • 1 tas kos natyral

  • 1 lugë çaji mjaltë

  • 4 - 6 lugë gjelle muslimix - kliko këtu

Përgatitja:

  • Koha e parapërgatitjes: 2 minuta

  • Koha e gatimit / pjekjes: 2 minuta

  • Koha e pritjes: - minuta


Hapi i parë

Qëroni bananet dhe shtypeni me një pirun dhe përzieni së bashku me kosin dhe mjaltën. Shtoni miksin e mueslis sipër.

Tags:

7 Ansichten0 Kommentare

Ähnliche Beiträge

Alle ansehen

Comentarios


bottom of page