top of page

Smoothies me ananas e pjeshka

Ky smoothie alkalin, shumë i shëndetshme dhe absolutisht i shijshëm me ananas e pjeshka stimulon metabolizmin tuaj dhe siguron një fillim optimal të ditës - provojeni vetë! Përbërësit për dy porcione: ● 1⁄2 Ananas ● 2 Pjeshka ● sipas deshires pak limon me levozhg (vetem nese eshte BIO) ● kurkuma ● 4 hurma (vetem nëse ananasi nuk është i ëmbël mjaftueshëm) ● uje sipas deshires Përgatitja: ● te gjithe perberesit te bluhen ne blender per 45 sekonda

Smoothies me ananas e pjeshka
bottom of page