top of page

Ve të fërguara me kungullesh e barishta

I thjeshtë i shijshëm - fantastik! Si messhujtë apo mëngjes. Përbërësit për 2 porcion: 2 ve fshati 1/2 kungullesh - e coptuar pak spec të djegës barishta - p.sh. ,agdanoz, bërzillok krip himalaje gjalpë Përgatitja: ngroh gjalpin në një tigan shto kungulleshën dhe specin e djegës dhe fërgoni per 2 min shto vet dhe barishtat Shënim: Shijoni me bukë te thekur - p.sh. me bukën tonë me fara chia e karrotë !

Ve të fërguara me kungullesh e barishta
bottom of page