top of page
  • Qendra e Shëndetit

Maca Shake

Aktualisiert: 31. Okt. 2021

Për një fillim të mbarë dhe enrgji gjatë ditës - përzierja Maca


Përbërësit për 1 porcion:

  • 300 ml qumsht tërshëre (i bërë vetë), apo bajamesh (i bërë vetë)

  • 1 banane

  • 5 bajame

  • 2 lugë gjelle fjollëza tërshëre

  • 1/2 lugë çaji pluhur Maca

  • 1/4 pluhur kanelle

  • 1/4 pluhur kurkuma

Përgatitja:

  • te gjithe perbersit hudheni ne blender dhe miksoni per 45 sekonda

14 Ansichten0 Kommentare

Ähnliche Beiträge

Alle ansehen

Comments


bottom of page