top of page
  • Fisnik Komoni

Shake me banane e kakao

Aktualisiert: 7. Okt. 2021

I thjeshtë i shijshëm - fantastik! Si messhujtë apo mëngjes.


Përbërësit për 2 porcion:

  • 500 ml qumsht tërshëre (i bërë vetë), apo bajamesh (i bërë vetë)

  • 1 banane

  • 1 der 2 luge caji kakao e kualitetit te larte

  • 3 hurma persiane per embelsim

  • 1 lugë gjelle proteina pluhur orizi (ose proteina pluhur sipas zgjedhjes tuaj) ose 1 lugë çaji pluhur Maca


Përgatitja:

  • te gjithe perbersit hudheni ne blender dhe miksoni per 45 sekonda

22 Ansichten0 Kommentare

Ähnliche Beiträge

Alle ansehen

Comments


bottom of page