top of page
  • Qendra e Shëndetit

Smoothies me ananas e pjeshka

Ky smoothie alkalin, shumë i shëndetshme dhe absolutisht i shijshëm me ananas e pjeshka stimulon metabolizmin tuaj dhe siguron një fillim optimal të ditës - provojeni vetë!


Përbërësit për dy porcione:


● 1⁄2 Ananas

● 2 Pjeshka

● sipas deshires pak limon me levozhg (vetem nese eshte BIO)

● kurkuma

● 4 hurma (vetem nëse ananasi nuk është i ëmbël mjaftueshëm)

● uje sipas deshires


Përgatitja:


● te gjithe perberesit te bluhen ne blender per 45 sekonda

24 Ansichten0 Kommentare

Ähnliche Beiträge

Alle ansehen

Comments


bottom of page